HAKKIMIZDA

 

       Hukuk Büromuz Avukat Ezgi Güven Koçur ve Avukat Ayşe Şakir tarafından, Türkiye’nin önemli bir ticaret, iş ve endüstri merkezi olan Bursa Metropolünde kurulmuştur. Büromuz, kurucularımız Ezgi Güven Koçur ve Ayşe Şakir’in akademik ve profesyonel bilgi birikimi, özgeçmişi, spesifik hukuk sorunlarınınçözümünü içeren deneyiminin yanı sıra, genç ve dinamik yapısı nedeniyle de, her geçen gün daha da gelişmektedir.
       Kurucularımızdan Avukat Ezgi Güven Koçur, iktisat ve hukuk fakültelerinden aldığı iki ayrı lisans diplomasına ek olarak, işletme alanında aldığı master diplomasıyla da akademik alanda dikkati çeken başarılara imza atmıştır.                
       Kurucularımızdan Avukat Ayşe Şakir, Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce Hukuk eğitimi görmesine ek olarak Amerikan Üniversitesi’nden hukuk alanında sertifika almaya hak kazanmıştır. Bunun yanı sıra Galatasaray Üniversitesi’nden İş Hukuku alanında verilen eğitim neticesinde sertifikası bulunmaktadır.
       Avukat Ezgi Güven Koçur ve Avukat Ayşe Şakir’in yönetimindeki hukuk büromuz müvekkillerine  uzmanlaşmış, kapsamlı ve çok yönlü, karmaşık hukuksal sorunların çözümü için en üst düzeyde profesyonel hukuk ve danışma hizmetlerini sunabilir donanım ve yeterliliğe sahip bir firmadır. Pratik, yol gösterici, sorun çözücü ve müvekkil odaklı yaklaşımlar firmamızın ana karakteridir.
 

Av.Ezgi Güven Koçur

AV. EZGİ GÜVEN KOÇUR

 

 

2008-2012 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ  (LL.B.) | dereceyle mezun oldu.

2006-2008  ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ | İŞLETME TEZLİ YÜKSEK LİSANS (MBA)

Bursa sanayi bölgesindeki tekstil işletmelerinin yönetsel sistem ve süreçleri üzerinde   Likert modeliyle  yapılan bir alan  araştırması konulu tezi yazmıştır.

2002-2006  ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ | İŞLETME LİSANS (BBA)

1998-2002  BURSA ANADOLU LİSESİ

 

Av.Ayşe Şakir

AV. AYŞE ŞAKİR

2005-2012 YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (LLB) İngilizce

2010 – AMERICAN UNIVERSITY, WASHINGTON COLLEGE OF LAW, DC 
Anglosakson Hukukunda Sözleşmeler Hukuku ve Haksız Fiil Hukuku dersleri tamamlanarak sertifika alınmıştır. 

2004-2005 - YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HAZIRLIK OKULU 

2000-2004 – NAMIK SÖZERİ KOLEJİ

27-28 NİSAN 2013 - Bursa Barosu Tarafından Düzenlenen, Prof. Dr. Etem Saba Özmen sunumu ile gerçekleştirilen ‘GÜNCEL TAŞINMAZ DAVALARI ŞEMATİK ANLATIMI EĞİTİM ÇALIŞMA PROGRAMI’ hakkında sertifikası bulunmaktadır.

20 KASIM 2013 – Bavder Tarafından Düzenlenen ‘GAYRİMENKUL HUKUKU VE KAMULAŞTIRMASIZ EL ATMA’ hakkında sertifikası bulunmaktadır.

ARALIK 2013 – GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ tarafından düzenlenen Prof. Dr. Murat Engin’in eğitimi ile gerçekleştirilen ‘İŞ HUKUKU’ hakkında sertifikası bulunmaktadır.

TBB tarafından düzenlenen ‘AİLE HUKUKU VE MAL REJİMLERİ SEMİNERİ’ sertifikası bulunmaktadır.